highlight_off
در صورت تمایل به مشاوره رایگان، استعلام نرخ و سفارش تلفنی، شماره همراه خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت تماس حاصل گردد.
شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android

حمل ۴۳۲ هزار تن کالای اساسی به استان اردبیل

حمل کالای اساسی به اردبیل

در بازدید از شرکت‌های حمل و نقل شهرستان نمین وحید میرمحمدی با اشاره به اینکه حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می باشد، فرمود: از جمله مهمترین کالای اساسی حمل شده به استان اردبیل در این مدت برنج، جو، گندم، نهاده‌های دامی، ذرت و شکر است.

همچنین با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان کاملاً عادی و روان است از صدور بیش از ۲۴۲ هزار برگ بارنامه توسط شرکت‌های حمل و نقل کالا خبر داد.

میرمحمدی در ادامه سخنان خود افزود: انجمن‌های صنفی رانندگان و شرکت‌ها موظفند برای هر کامیونی که از بندر امام خمینی نهاده دامی و یا کالای اساسی به اردبیل حمل می کنند، در سالن اعلام بار یک مرتبه بدون نوبت به مقصد بار ارائه کنند.

حمل 432 هزار تن کالای اساسی به اردبیل

رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: صدور بارنامه به تمام شرکت‌های حمل و نقل استان از مبدا بندر امام به مقصد استان اردبیل برای کالاهایی مانند سویا، ذرت و جو آماده شده است.

میرمحمدی گفت: با هدف تشویق ترغیب رانندگان جهت اعزام به بندر امام خمینی، طبق هماهنگی‌های از قبل به عمل آمده با انجمن شرکت‌های حمل و نقل زمینی اگر راننده‌ای به مقصد خوزستان بار حمل نموده و از بندر امام به مقصد استان اردبیل کالای اساسی حمل می کند با ارائه بارنامه رفت و برگشت ۱۰ درصد کمیسیون دریافتی شرکت از بابت رفت را می تواند پس بگیرد.

وی با اشاره به فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۱۲ هزار و ۹۳۳ دستگاه ناوگان باری در استان اردبیل فرمود: ۱۱ هزار و ۷۸۴ راننده پرتلاش و زحمت کش در بخش حمل و نقل کالا در استان فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می‌شود و مردم، رانندگان و صاحبان کالا می‌توانند هرگونه شکایت های خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به این اداره کل اطلاع بدهند.

منبع خبر: خبرگزاری مهر

date_range بهمن 17, 1400
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست نرخ و پیگیری محموله