highlight_off
در صورت تمایل به مشاوره رایگان، استعلام نرخ و سفارش تلفنی، شماره همراه خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت تماس حاصل گردد.
شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android

خطوط ریلی بهترین وسیله برای حمل و نقل عمومی است

خطوط ریلی بهترین وسیله حمل و نقل عمومی

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان در دیدار با مدیرکل راه‌آهن اصفهان با تبریک هفته حمل‌ونقل گفت: قطار و شرکت حمل و نقل ریلی در حال حاضر مناسب ترین گزینه و اقتصادی‌ترین وسیله برای جابه جایی بار و مسافر هستند و ما ظرفیت و توانایی توسعه خطوط ریلی بعنوان بهترین وسیله حمل و نقل در استان اصفهان را داریم.

آیت‌الله طباطبایی نژاد ضمن اشاره به این نکته که حمل‌ونقل ریلی مطمئن و مقرون به‌صرفه است گفت: امنیت حمل‌ونقل ریلی و قطار خیلی بیشتر از سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی می باشد.

امام‌جمعه اصفهان گفت: افزایش و ارتقا شبکه حمل‌ونقل ریلی در برخی از کشورها با سرعت چشمگیری انجام می‌شود، اما در کشور ما هنوز اشکالاتی در این زمینه و زیرساخت های مرتبط با آن وجود دارد.

وی بیان کرد: در حمل و نقل ریلی با برخی از مشکلاتی که در سایر شبکه‌های حمل‌ونقل عمومی با آن موجه هستیم مانند ترافیک و آلودگی هوا وجود ندارد.

این مقام مسئول با اشاره به ظرفیت‌های بی شمار استان اصفهان چه از نظر صنعتی و چه از نظر توریستی گفت: با توجه به اینکه که مالیات استان اصفهان یکسان با ۱۰ استان کوچک کشور است خطوط ریلی این استان باید چندین برابر سایر استان‌ها باشد.

وی با بیان اینکه با مشکلات کمتری در بخش حمل‌ونقل ریلی بار نسبت به حمل‌ونقل مسافر در استان رو به رو هستیم گفت: این مسایل و مشکلات با توجه و تامل بیشتر در این خصوص باید برطرف شود همچنین بر تکریم و پذیرایی مناسب از مسافران تأکید کرده و گفت: مردم در مسافرت‌های ریلی و هوایی انتظار دارند احترام بیشتر و خدمات و پذیرایی مناسبی به مسافران ارائه شود.

خطوط ریلی بهترین وسیله حمل و نقل عمومی

توسعه خطوط ریلی بهترین وسیله حمل و نقل عمومی

سید رضا سادات حسینی، مدیرکل راه‌آهن استان اصفهان در این دیدار که با نماینده ولی فقیه در استان بود، اظهار کرد : اداره کل راه‌آهن استان اصفهان در جایگاه مناسبی ازنظر ریلی قرار گرفته و خوشبختانه در چند سال‌ اخیر شاهد رشد و توسعه خوبی در بخش ریلی این استان به‌ویژه در توسعه شبکه‌های ریلی و خطوط آنتنی بودیم.

مدیرکل راه‌آهن اصفهان خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ششم توسعه بندهای ۲۴ و ۲۵ و حمل‌ونقل ریلی به‌خوبی انجام‌شده است که این برنامه مورد توجه ویژه رهبر معظم انقلاب قرار دارد .

این مقام مسئول افزود: استان اصفهان در زمینهٔ حمل‌ونقل ریلی شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده است، اما هنوز هم نیازمند فعالیت های بیشتری در این زمینه هست.

سادات حسینی گفت: راه‌آهن اصفهان در بخش حمل‌ونقل کالا و بار نسبت به سال های گذشته موفق به کسب رتبه اول کشور در شده است و درزمینهٔ مسافری هم رشد خوبی پیداکرده است.

منبع : خبرگزاری مهر

date_range دی 1, 1400
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست نرخ و پیگیری محموله