highlight_off
در صورت تمایل به مشاوره رایگان، استعلام نرخ و سفارش تلفنی، شماره همراه خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت تماس حاصل گردد.
شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android

شرکت های حمل و نقل داخلی

حمل و نقل داخلی

شرکت‌های حمل و نقل به دو دسته‌ی داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. حمل و نقل داخلی به معنای ارسال محموله‌های باری در درون مرزهای یک کشور و بین شهرهای آن است. این جابجایی محموله ها معمولا با کامیون و ماشین‌های سنگین انجام می‌شود.

شرکت‌های مختلفی در زمینه حمل و نقل فعالیت می‌کنند که هر یک خدمات گوناگونی را ارائه می‌دهند. برای مثال حمل و نقل وسایل منزل معمولا به عهده اتوبارها است و باربری‌ها و شرکت‌های حمل و نقل بار را بین شهرها یا داخل شهر جابه‌جا می‌کنند. اجازه دهید به بعضی از شهر ها و کشور هایی که شرکت‌ حمل و نقل فعال دارند نگاهی بیاندازیم.


شرکت‌های حمل و نقل داخلی

شرکت های حمل و نقل بین المللی موظف هستند نوع کالا، هزینه، کیفیت حمل و زمان مورد نیاز را برای هر نوع بار ارسالی یا دریافتی بررسی کنند و با جزئیات به مشتری خود ارائه دهند.شرکت‌های حمل و نقل نقش مهمی در روند واردات کالا و صادرات آن دارند و عملا بخش بزرگی از تجارت بین المللی از راه خدمات آن‌ها انجام می‌شود. البته حمل و نقل بین دو کشور چندان کار ساده‌ای نیست.

عوامل مهم دیگری نیز وجود دارند که این شرکت‌ها باید به دقت مورد بررسی قرار دهند، مانند: کشور مقصد و قوانین آن، خطرات حمل اقلام ارزشمند، خطرات حمل کالاهای فاسد شدنی، انتخاب مناسب‌ترین راه با توجه به جنس، نوع و اندازه کالا، تعیین مقرون به صرفه ترین روش حمل، تخمین سریع‌ترین و کوتاه‌ترین راه انتقال اجناس به کشور مقصد، ارائه بیمه نامه‌های معتبر برای تضمین سلامت کالا و غیره.

در ادامه مطلب برخی از شهر های ایران که شرکت‌ حمل و نقل داخلی دارند را معرفی میکنیم.

بیشتر بدانید: ترانزیت داخلی

شرکت حمل و نقل بین المللی در ارومیه

استان آذربایجان غربی به دلیل مرز مشترک با کشورهای ترکیه، آذربایجان و عراق یکی از پرترددترین گمرک‌های کشور را دارد. همچنین به این دلیل که آذربایجان غربی تنها استان هم مرز با ترکیه است، در امور مربوط به حمل و نقل بین المللی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است. امروزه در گمرک این کلان شهر همه امور گمرکی از جمله واردات کالا و صادرات، امور مسافری، ترانزیت خارجی و غیره انجام می‌شود.

تنوع خدمات شرکت‌ های حمل و نقل بین المللی در ارومیه، بستر مناسبی را برای انواع حمل و نقل، به ویژه حمل و نقل هوایی و ترانزیت کالا ایجاد کرده است.خدمات این شرکت‌ها موجب رونق صنایع گردشگری و بازرگانی در ارومیه شده است.

حمل و نقل داخلی

شرکت حمل و نقل بین المللی در تبریز

استان آذربایجان شرقی در حوزه حمل و نقل و تجارت برون مرزی فعالیت قابل توجهی دارد. لازم به ذکر است که در شمال این استان جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان قرار گرفته است. این مرز مشترک تاثیر بسزایی در رونق صنعت حمل ونقل بین المللی تبریز دارد. شرکت حمل و نقل بین المللی تبریز، حمل و نقل بار را از راه جاده‌ای و به وسیله انواع مختلف کامیون‌های مسقف چادری، بغل باز، یخچالی، شاسی بلند و غیره انجام می‌دهد.

شرکت حمل و نقل بین المللی در بوشهر

بندر بوشهر یکی از قدیمی‌ترین و فعال‌ترین بنادر ایران است که در زمینه کشتیرانی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.این استان جنوبی در حاشیه‌ی دریای خلیج فارس قرار گرفته است، بنابراین شرکت‌‌های حمل و نقل بین المللی در بوشهر معمولا از راه دریا به واردات و صادرات کالا می‌پردازند.

شرکت های حمل و نقل بین المللی بسیاری در بوشهر وجود دارد که حمل و نقل اجناس را از راه دریا به کشورهای همسایه امکان‌پذیر می‌کند. بوشهر بیش از 600 کیلومتر مرز دریایی دارد. این موقیت جغرافیایی باعث ایجاد بنادر و اسکله‌های تجاری، صیادی، نفتی و غیره در استان بوشهر شده است. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم گمرک بوشهر این است که اجازه ترخیص کالا را در 24 ساعت شبانه روز به شما می‌دهد.

باربری در ایران

باربری بین المللی در مشهد

گمرک خراسان رضوی، جز شلوغ‌ترین گمرک‌های ایران محسوب می‌شود. در باربری بین المللی مشهد همه خدمات حمل و نقل بین المللی، به ویژه صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی و واردات از کشورهای همسایه و اروپایی انجام می‌شود. باربری در این کلان شهر معمولا از راه زمینی جاده‌‌ای انجام خواهد شد.

باربری بین المللی در تهران

در تهران شرکت‌های معتبری وجود دارند که خدمات باربری را از را‌ه‌های زمینی (اتوبار و وانت بار)، هوایی و دریایی ارائه می‌دهند. در باربری بین المللی تهران عواملی مانند: مشاوره، بسته بندی صحیح کالا، جابه‌جایی بار به بهترین شکل ممکن، تعهد در سلامت کالا، سرعت بالا در ارسال بار و غیره به دقت بررسی می‌شوند. در کل پایتخت کشورمان، اعتبار مناسبی در زمینه حمل و نقل بین المللی بین جهانیان دارد.

حمل و نقل داخلی

باربری بین المللی در اصفهان

خدمات باربری بین المللی اصفهان نیز مانند باربری‌های مشهد و تهران، شامل حمل و نقل کالا در کشورهای اروپایی، آسیایی و بیشتر نقاط جهان است. شهر تاریخی اصفهان با توجه به مراوده‌های بسیاری در زمینه فرهنگی، پتروشیمی و صنایع مختلف با سایر کشورها، ناگزیر به حمل بین المللی کالا است.


شرکت حمل و نقل بین المللی

آیا تا به حال این موضوع برایتان پیش آمده است که بخواهید بسته‌ای را برای فردی در خارج از کشور بفرستید؟ آیا می‌دانید با چه روش‌هایی می‌توان به خارج از کشور بار فرستاد؟ یا اینکه در این‌جور مواقع، از کدام افراد و سازمان‌ها باید کمک گرفت؟

انواع باربری بین المللی

  • حمل بار زمینی
  • حمل بار هوایی
  • حمل بار دریایی

نرخ باربری بین‌المللی

عواملی که در تعیین نرخ باربری بین‌المللی تأثیرگذارند، شامل نوع خدمات باربری (کارگو و فریت بار)، شیوه باربری (حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل زمینی )، حجم اجناس یا کالاها و نوع اجناس می‌شوند.

شرکت حمل و نقل بین المللی به عراق

کشور عراق یکی از همسایه های ایران است و این دو کشور از دیر باز مراودات تجاری بسیاری با یکدیگر داشته اند. مسیر های حمل و نقل بین ایران و عراق در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده است. کشور عراق دارای خطوط ریلی به طول 2272 کیلومتر است و همچنین این کشور 5279 کیلومتر مرز آبی با کشور ما دارد. اما مرز های زمینی این دو کشور بسیار بیشتر بوده و اکثرا ترانزیت کالا به صورت زمیننی بین این دو کشور انجام می شود.
شرکت لتکا آبی کیش یکی از شرکت های حمل و نقل بین المللی پیشرو در ایران است که خدمات انتقال کالا بین دو کشور ایران و عراق را انجام می دهد.


شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه

کشور ترکیه نیز از سمت غرب با کشور ایران مرز مشترک دارد و همین امر سبب گسترس فعالیت های تجاری، اقتصادی بین دو کشور شده است. به همین دلیل تجار همواره به دنبال روش هایی برای مبادله ی کالا بین دو کشور بوده اند. همچنین افراد زیادی از ایران به منظور کار یا اقامت به کشور ترکیه می روند و ممکن است نیاز باشد اسباب و اثاثیه منزل را از ایران به ترکیه منتقل کنند. شرکت لتکا آبی کیش با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه ی حمل بین المللی کالا و اثاثیه کلیه ی خدمات مربوط به باربری به کشور ترکیه اعم از: حمل محمولات سنگین و فوق سنگین، فریت مسافرتی، حمل و نقل اثاثیه ی منزل، حمل کالاهای سوختی و… را انجام میدهد.


شرکت حمل و نقل بین المللی به ترکمنستان

ترکمنستان از جنوب با افغانستان و ایران، از شمال با ازبکستان و قزاقستان و از باختر با دریای خزر همسایه و از طریق این دریا با کشورهای جمهوری آذربایجان و روسیه مرز مشترک دارد. به دلیل مرز زمینی و دریایی که بین ایران و ترکمنستان وجود دارد حمل و نقل زمینی و دریایی اهمیت زیادی بین این دو کشور دارد.
شرکت لتکا آبی کیش خدمات حمل بار به صورت زمینی و هوایی به کشور ترکمنستان را انجام میدهد.


شرکت حمل بار به کشور های حوزه خلیج فارس

کشور های حوزه ی خلیج فارس به دلیل موقعیت جفرافیایی و دارا بودن راه های زمینی و دریایی میتوانند شریک های تجاری خوبی برای ایران باشند. از این رو تجارت با این کشور ها برای صاحبان کسب و کار جز اولویت های آنان است. از این رو شرکت های بسیاری در زمینه ی واردات و صادرات به کشور های این حوزه فعال هستند. شرکت لتکا آبی کیش نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب و تجربه ی طولانی در حوزه ی واردات کالا و صادرات آن در کنار شما تاجران است تا روند کار را برای شما تسهیل کند.


معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی

انتخاب یک شرکت معتبر حمل و نقل بین المللی نیازمند شناخت کافی از فعالان این حوزه است. سابقه ی فعالیت، دارا بودن کادر متخصص و پوشش گسترده ی مناطق میتواند معیار مناسبی برای انتخاب یک شرکت حمل و نقل برای تازه واردان صنعت واردات و صادرات باشد.
شرکت لتکا آبی کیش با سابقه ای درخشان و در اختیار داشتن کادری متخصص و همچنین مشاوره ی رایگان در خدمت شما عزیزان است تا راه تجارت را آسان تر کند.


جمع‌بندی

ما در این مقاله سعی کردیم نگاهی به موضوع حمل و نقل بیندازیم. همچنین شرکت‌های مشغول به این فعالیت را در بعضی از شهرهای کشورمان مورد بررسی قرار دادیم. شرکت‌های حمل و نقل داخلی بسیاری در وسعت بین الملل وجود دارند که می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید مهمترین ویژگی‌هایی که این شرکت‌ها را از سایر رقبا متمایز می‌کند، تضمین کیفیت و رضایت مشتری است.


سوالات متداول

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست نرخ و پیگیری محموله