highlight_off
در صورت تمایل به مشاوره رایگان، استعلام نرخ و سفارش تلفنی، شماره همراه خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت تماس حاصل گردد.
شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
در صورت تمایل به انجام روند به صورت کاملا آنلاین، ثبت نام کنید و فرم های مربوطه را تکمیل و تا تحویل بار از همین طریق پیگیری نمایید.

ضرورت سرعت بخشی به ترخیص کالاهای ضروری

ترخیص کالاهای ضروری

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دادگستری استان بوشهر روز سه شنبه به نقل از علی جمادی افزود: برای سرعت بخشی در ترخیص کالاهای ضروری و اساسی مورد نیاز مردم و جلوگیری از طولانی شدن ماندگاری بدون دلیل این کالاها در گمرک و انبارهای جمع آوری و فروش اموال تملیکی دستور لازم و قانونی صادر شده‌است.

علی جمادی درباره ی کالاهایی که تاریخ انقضا آنها گذشته است افزود: باید دلایل منقضی شدن کالاهای موجود در این انبارها گزارش شود و درصورت نیاز، دستور قضایی صادر می‌شود.

جمادی اضافه کرد: کالاهایی که از سال‌های قبل در انبارها متروکه شده‌اند نیز باید در کمترین زمان تعیین تکلیف شوند.

وی یادآور شد: دستور لازم برای بررسی و اقدام موثر برای ترخیص کالاهای ضروری صادر شده و کالاهایی نیز که با دستور قضایی توقیف و نگهداری شده‌است نیز باید لیست همه این کالاها به همراه مشخصات پرونده قضایی برای دستور لازم به دادگستری کل استان اعلام شود.

جمادی گفت: قاچاق کالا تاثیری منفی و مخرب بر اقتصاد و تولید و حتی اشتغال دارد و باید برای جلوگیری از این پدیده شوم با اتخاذ تدابیر لازم، برخورد قاطع و قانونی با عوامل قاچاق کالا اعمال شود که در این ارتباط باید با اجرای طرح‌های مناسب نسبت به مهار آن اقدام شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

date_range آبان 27, 1399
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست نرخ و پیگیری محموله