highlight_off
در صورت تمایل به مشاوره رایگان، استعلام نرخ و سفارش تلفنی، شماره همراه خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت تماس حاصل گردد.
شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android

چابهار مرکز رایزنی‌های لجستیکی بین‌المللی

چابهار مرکز رایزنی‌های لجستیکی بین‌المللی

محدثه رحمانی، دبیر همایش ملی لجستیک چابهار گفت: برای تبدیل چابهار مرکز رایزنی‌های لجستیکی بین‌المللی ما از اعضای کارگروه دیپلماسی حمل و نقل وزارت خارجه در کنار معاونین وزارت‌خانه دعوت کرده ایم که علاوه بر حضور در همایش و نمایشگاه لجستیک چابهار در نشستی راه‌کارهای عملی در مورد نقش لجستیکی چابهار در منطقه را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

محدثه رحمانی افزود: در سند ملی در کنار تهران، بندرعباس، آبادان و خرمشهر لجستیک چابهار نیز جزو چهار شهر لجستیک ایران است اما این امر تاکنون نادیده گرفته شده و آنطور که باید به این مهم توجه نشده است، اما امیدواریم نحوه متفاوت برگزاری این همایش این کم‌کاری تاریخی را جبران کند.

چابهار مرکز رایزنی‌های لجستیکی بین‌المللی

او اظهار داشت: همایش ملی لجستیک چابهار از 30 دی در این بندر برگزار می‌شود که بیش‌از ۲۰ غرفه از شرکت های بزرگ خصوصی در حوزه حمل و نقل و باربری و هم‌چنین خدمات آن در این همایش ملی حضور داشته و پذیرای رایزنی‌های مختلف برای تبدیل چابهار به یک هاب بین‌الملی لجستیکی هستند. این شرکت‌ها برنامه‌هایی اجرایی برای چابهار ارائه داده و دفاتر آن‌ها نیز پس از همایش برای پیگیری در چابهار شروع به کار می‌کند.

استراتژیک بندر چابهار مرکز رایزنی‌های لجستیکی بین‌المللی

رحمانی با تاکید بر استراتژیک بودن بندر چابهار و توجه کشورهای منطقه به این بندر در حوزه‌ی حمل‌ونقل و باربری بین المللی و ترانزیت کالا گفت:همزمان با همایش لجستیک چابهار، یکی از جلسه های گروه تخصصی حمل و نقل و لجستیک وزارت خارجه و ترانزیت در این بندر برگزار شده و طی آن به بحث و گفتمان درباره بررسی و توسعه ظرفیت‌های عملیاتی چابهار پرداخته می‌شود.

وی افزود: این رویداد بزرگ و بین‌المللی که می‌تواند سرآغاز یک تحول در منطقه بلوچستان باشد، با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی کشور و همچنین منطقه آزاد چابهار به اجرا در خواهد آمد. همه باید توجه داشته باشند که آینده لجستیک و باربری بین‌المللی در منطقه همین جا است و تنها باید خود را باور داشته باشیم تا به این شعار دست پیدا کنیم.

منبع: خبربان

date_range دی 26, 1400
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست نرخ و پیگیری محموله